Şimdi Kaydol

OSK Yönetime El, Kol ve Bacak koymuştur!

Oyunda Sulh Konseyi [OSK] Futbolcup yönetimine el,kol ve bacak koymuştur.

Futbolcup'ın değerli değerli vatandaşları, sistematik bir şekilde yürütülen Futbolcup Anayasası ihlalleri Futbolcup için önemli bir tehdit haline gelmiştir. Yönetim, görevini yapamaz hale gelmiştir. Yönetim, gaflet, delalet ve hatta hıyanet içinde haraket etmeye başlamıştır. Futbolcup TR uluslararası menajerlik oyunlarında hak ettiği itibarını yitirmiştir. Bürokrası içerisindeki multicilik ve hırsızlık ciddi boyutlara ulaşmış, oyun sathında bununla mücadele edecek ceza sistemi işlemez hale gelmiştir.

Bu metnin tüm Futbolcup TR gazetlerinde yayınlanması Futbolcup Silahlı Kuvvetleri'nin bir isteğidir ve emridir.

OYUNDA SULH KONSEYİ, Çankırı Çorum Futbolcup Forum ilkesinden hareketle Futbolcup'ın bekasını devam ettirmek, oyunumuzun kazanımlarının karşı karşıya kaldığı tehlikeleri berteraf etmek, Büyük Futbolcup Projesi önündeki fiili engelleri ortadan kaldırmak, hırsızlığı engellemek, multiciliğe karşı etkin mücadele yolunu açmak, oyunumuzun kaybedilen uluslararası menajerlik oyunları itibarını yeniden kazanmak, daha güçlü bir Futbolcup yönetimi için 23.07.2016 itibarıyla yönetime bütünüyle el, kol ve bacak koymuştur.

Futbolcup'ın yönetimi teşkil edilen OYUNDA SULH KONSEYİ tarafından deruhte edilecektir. Meşrutiyetini kaybetmiş ZOE'ye görevden el çektirilmiştir. Tüm Futbolcup içerisinde sıkıyönetim ilan edilmiştir. İkinci bir emre kadar hazırlık maçı yasağı uygulanacaktır. Hiçbir menajer zarar görmeyecektir, her türlü tedbir alınmıştır.

Tüm menajerlerimize saygıyla duyurulur.
OYUNDA SULH KONSEYİ
Devamını Oku

Haberi Yazan: mehfat23 ( Orin Leo )

Sistem Hatası

Bir haftadır sistem çalışmamakta.

1) Antrenman puanları yüklenmiyor.
2) Kart gören oyuncuların cezası bitmiyor.
3) Sakatlanan futbolcular hep formsuz kalıyor.
4) Elo puanları işlenmiyor.

Yöneticilere nasıl ulaşacağız. Sistem sorunu çözülmezse bir kaç güne kadar büyük sıkıntı yaşanır.
Devamını Oku

Haberi Yazan: ersin zengin ( Türk Gücü Futbol Külübü )

Antreman güç alimi

Antreman paylasmaniza gerek yok arkadaşlar zaten güç almıyor
Devamını Oku

Haberi Yazan: mutlu43 ( dumlupınar )

Futbolcup hata

Arkadaşlar herkese iyi oyunlar. Futbolcup hesabıma 20.07.2016 ile 22.07.2016 tarihleri arasında erişim sağlayamadım. Giriş yapmama rağmen bir turlu ne tarayıcılar ne de explorer ile ulaşım yoktu. Siteyi açamadığım için hesabıma da giremedim. Şimdi hesabım oyuna giriş yaptım ancak ulaşamadığım tarihlerde yaptığım maçlar canlı yayın sekmesinde hala duruyo açmaya çalışıyorum açılmıyo her oyuna girdiğimde böyle devam ediyo. Ayrıca ana sayfadaki geçmiş maçlar listesinde sadece lig maçları var hazırlık maçları ne yapılmış gözüküyo ne de gelirleri finans durumunda gözüküyo. Bu sorunu yaşayan başkaları varmı. Varsa bu durum nasıl düzeltilecek kimle irtibat kurmam gerekiyor. Şimdiden teşekkürler Herkese iyi oyunlar
Devamını Oku

Haberi Yazan: iscelikkol ( iscelikkol )

YARDIM EDİN ARKADASLAR

ARKADASLAR BEN SK SİVASLILAR 58 KULUBUNDEN ULAŞ GÜVEN NE YAZIKKI KULUBUMUZUN FİNANSMANI BOZULMUSTUR ESKİ HALİME GELMEM İÇİN HAZIRLIK MAÇI TALEB EDİYORUM VEDE TRANSFER LİSTESİNDEN OYUNCULARIMA BAKMANIZI İSTİYORUM LUTFEN YARDIM EDİN

SAYGILARIMLA ULAŞ GÜVEN
Devamını Oku

Haberi Yazan: 58 Sivaslı ulaş ( SK SİVA... )

Blok inşaatı tamamlandı.

Blok inşaatı tamamlandı.
Merhaba Menajerim, nihayet stadyumun yeni bloklarının inşaatı bitti. Beykoz Limited Şirketi & Ortakları 27 bloklarının inşaatını başarıyla tamamladı.

Stadyum Bilgileri

Ayakta 44.800
Koltuklar 22.000
Loca 9.500
Toplam 76.300


Devamını Oku

Haberi Yazan: Cha Boem ( Cha Boem )

  • Sayfa
  • 1 |
  • 2