Şimdi Kaydol

TAKIM

Kulüp başkanı dün basın toplntısında konuştu. İşte konuşmaları:
Kulübümüzde satın aldığımız oyuncuların takımda yer olmadığı için alınamaması işimizi zorlaştırdı. Ligde bulunduğumuz konum sınır bölgede olduğu için işimiz daha da zorlaştı. Ancak yılmadık ve şuan ligden yükselme yarışının içindeyiz ve ligden yükselme yolunda ilerliyoruz. Kulüp başkanı finansal olarak çok rahat bir konumda oldukları için birkaç gün içerisinde 4-5 transfer yapılacağını açıkladı.
Devamını Oku

Haberi Yazan: EnesEmir ( SPOR HABERLERİ )

3 Yeni Asistan

Kayserispor finansal ve kurumsal olarak gelişmeye devam ediyor.

+ Kulüp hukusal süreçlerde yardımcı olması için avukat Ufuk Özdemir(8.Seviye) ile anlasmaya vardı.

+ Scout görevine İngiliz Jamie Eades(8.Seviye) ile anlasmaya vardı.

+ Saglık biriminin basına ise Yasin Gürsel(7.seviye) getirildi.

Devamını Oku

Haberi Yazan: Kayserispor Yönetimi ( Kayserispor Dergisi )

''TRANSFERDE BİZDE VARIZ''DEDİ

Çorapçı FC Yapıtığı yeni transferlerle hızlı bir başlangıç yaptı. Tunç Yıldıray ve Hasan Güney i renklerine bağlayan Çorapçı FC transfer sezonunda boş durmayacaklarını gösterdi..
Devamını Oku

Haberi Yazan: INANC ERDOGMUS ( ÇORAPÇI FC )

VeVe VE !!!!

Bu YILIN 3. transferi Transfer hızını kesmeyen takımızı bir oyuncuya daha imza atırmayı başardı.

Ve işte oyuncumuz :

Karan, Orhun OL 215 23 Sol 09.09.2014 (2.700.000)
Devamını Oku

Haberi Yazan: 19966 ( 1996 F.C )

KULÜBÜMÜZE 3.LİGTE BAŞARILAR DİLERİZ.

KESİMOĞLU SPOR KULÜBÜMÜZ BUGÜN OYNADIĞI FENERBAHÇE 1966 MAÇINI 3-0 KAZANDI VE MATEMATİKSEL OLARAK 3. LİGE TUR ATLADI. 42 PUAN'A ULAŞAN KULÜBÜMÜZ 5. SIRADAKİ OSMANLI SPOR 1222 İLE PUAN FARKI 11 OLDUĞU İÇİN 3. LİGE TUR ATLAMAYI GARANTİLEDİ 3.LİGE ÇIKMAYI BAŞARAN DİĞER KULÜPLER İSE: CİHANGAZİCSKİ, AB ACADEMY, KESİMOĞLU SPOR, KORKMAZ SK. KULÜBÜMÜZ AYRICA BUGÜN OYNADIĞI TURNUVA MAÇINI 5-0 KAYBETTİ DİĞER MAÇ İSE KASTAMONU TEMSİLCİSİ KASTAMONU MADRİD İLE OYNANAN HAZIRLIK MAÇINI KAZANAN KULÜBÜMÜZ LİG MAÇI DA KAZANILDIKTAN SONRA STADIMIZDA KUTLAMA YAPILDI KUTLAMADA BAŞKANIMIZ MENAJERİMİZ TEKNİK EKİBİMİZ VE OYUNCULARIMIZ GÖRÜŞLERİNİ SÖYLEDİ TARAFTARLARLA YAPILAN KUTLAMALARDA OYUNCULARA MADALYA VERİLDİ VE BEDAVAYA MİLYONLARCA TOP FORMA VE KRAMPON DAĞITILDI AKŞAM 22.00 GİBİ 2 SİMÜLASYON MAÇI OYNANDI İLK MAÇ 4-0 KAZANILDI 2.MAÇTA İSE GENÇ OYUNCULARIMIZ SAHAYA İNDİ MAÇIN 90 DAKİKASI 0-0 BİTTİ UZATMALARDA İSE DURUM 2-2 OLDU HEYCANLI GEÇEN UZATMALAR BİTTİKTEN SONRA PENALTI ATIŞLARININ SONUCU İSE 4-2 RAKİB TAKIMIN GALİBİYETİ İLE SONUÇLANDI AYRICA GENÇ OYUNCULARIMIZIN BAZILARIYLA SÖZLEŞME İMZALANDI OYUNCULARIMIZ SÖZLEŞMEYİ İMZALADIKTAN SONRA PİLOT TAKIMIMIZ TALAPAŞA SPOR'A TRANSFER OLACAK HEM ORADA DAHA FAZLA OYNAMA İMKANI VE KENDİNİ GELİŞTİRME İMKANI BULMUŞ OLACAKLAR. BİZDE KULÜBÜMÜZÜN GAZETESİ OLARAK TAKIMIMIZA 3. LİG DE BAŞARILAR DİLERİZ
Devamını Oku

Haberi Yazan: Kadir Çalık ( KESİMOĞLU S... )

ŞOK

GS 7 FB 0
Devamını Oku

Haberi Yazan: HALİL KUMCU ( GALATASARAY 1095 )

  • Sayfa
  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
  • 4 |
  • 5