2.115x Okundu 6x abone oldu Baskı 33/22 19.08.2022 DeliRüzgarSk Şimdi Kaydol

21 YAŞ 540 LIK SATILIK KALECİ

Kalecimiz pazarda mevcuttur.
Devamını Oku

Büyük Veda...

EsKanarya1907 ismimize veda ediyoruz. 2014 den beri kurucusu oldugum kulubum için isim değişikliği için kongre üyelerimizden onayı almış bulunuyoruz. Yeni Klup ismimiz; DeliRüzgarSK 'dir tüm destekcilerimize ve futbolcup ailesine duyurulur.

(Gerçek kuruluş:2008'e dayanmaktadır.)
Devamını Oku

19 Yaş oyuncular aranıyor...

Selamlar, elınızde 19 yaş oyuncularınız var ise benimle iletişime geçiniz
Devamını Oku

GENÇ OYUNCU

Selam arkadaşlar, bir cok menejerlere oyuncu sattım ve sonrasında bir Cok Kulüplere güzellik yaptım. Genç oyuncu aradıgı mı bir cok kulüp biliyor kimseden ses çıkmıyor ayıp oluyor. Jenerasyon kuracagim diye hemen hemen bir çok kulube yazdım daha öncesinden benden oyuncu almak için dört dönen kulüpler mesajıma bile cevap vermiyor bu benim zoruma gidiyor, kötü mü olalım herkese bu nedir
Devamını Oku

Genç Özel Oyuncu!

Haziran ayında alt yapıdan cıkıcak genç oyuncular aranıyor. Özel oyuncular için ön sözleşme imzalıyorum detaylı bilgi için mesaj atınız.
Devamını Oku

Bilgilendirme✓

JENERASYON İÇİN DÜĞMEYE BASILDI!
Bir süredir kulüp olarak jenarasyon yaratmak için oyuncularımızı satmak zorunda kaldık.Planlama dogrultusunda haziran ayını bekliyoruz. Sol açık oyuncumuz (OL) yeni messi olarak gösteriliyor, oyuncumuz ile birlikte güçlü bir takım yaratmak istiyoruz. Kuracağımız kadro ile en az 1 Süper Lig şampiyonu olmak istiyoruz. Başkanımız Sömürgeci tarafından başlatılan Desteği tüm divan kurulu yöneticilerin onayını aldı ve kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Bir çok dost kulüp olması bizi sevindirdi.
Başta AkhisarSpor başkanı ismail abi olmak üzere tüm Kulüplere başarılar dileriz...


Devamını Oku