23.05.2022 Futbolcup Manşetleri Şimdi Kaydol

GOLLER İLE GELEN 4. ŞAMPİYONLUK

Herkese Selamlar Hürmetler Futbolcup Ailesi;
En son 29 sezon önce şampiyonluğa ulaşan takımımız bugün itibari ile 4. Şampiyonluğunu kazanmıştır. 29 sezon önce aldığımız şampiyonluktan sonra takımımız büyük bir çöküşe geçmişti kasamız boşalmış ve kadromuz dağılmıştı. Bizde uzun bir süre olacak olan yapılanma sürecimize başladık yılmadan usanmadan çalıştık ve Yaklaşık 7 sezon önce büyük ümitler ile kurduğumuz jenerasyonumuz ilk olarak 26 sezonluk Süper lig hasretimizi bitirmiş ardından bugün itibari ile tarihi şampiyonluğumuzu ilan etmiş bulunmaktadır… Şampiyonluğun hikâyesini sizler ile paylaşıyorum.


Goller İle Gelen Tarihi Şampiyonluk


Süper lig (7) tarihi şampiyonluğun büyük umutların son haftada mutluluğa döndüğü efsane lig. Çok güçlü takımların bulunduğu 6 tane şampiyonluk tecrübesi yaşamış takımların bulunduğu herkesin birbirini yenecek potansiyelde olduğu karışık bir lig. Ama belirgin olarak lige damga vuracak 7 takım vardı bunlar 15 şampiyonluk yaşamış AFYONSPOR S.K, Polonya ekolünün en belirgin ismi Türk serverine damga vurmuş 9 şampiyonluğu olan bu sezon 10. Şampiyonluğu isteyen Legia…(L)…Warszawa, Süper ligin gediklisi 3 Şampiyonluğu bulunan Çağlayan1984, Oyunun büyük çınarlarından 6 şampiyonluğu bulunan En iyiler sıralamasında 1.Liği (ELO) olan Hacılarköyüspor, Mütevazı kadrosu ile şampiyonluk yarışını tekrar yazdıran her takımın korkulu rüyası FC Vaevıctıs, yeni kadrosu ile kısa vadede şampiyonluk hedefleyen sağlam adımlar ile doludizgin ilerleyen AKHİSAR. SPOR Ve Şampiyon Süper ligin seferi, 4. Şampiyonluğunu ilan eden biz GÜMBÜR GÜMBÜR.

Tam olarak belirgin bir takım olmasa da ligin favorisi geçen sezonun şampiyonu AFYONSPOR S.K olarak görülüyordu. Legia…(L)…Warszawa ondan sonra gelen 2. Favoriydi 3. Çağlayan1984 4. İse Gümbür Gümbür olarak tahmin ediliyordu.


1.Haftda (Zorlu Başlangıç)

Lige Zorlu Legia…(L)…Warszawa Maçı ile başladık çok zorlu geçen maçta 0-2 geriye düşmemize rağmen taraf desteği ve taktik değişikler ile maçı 4-2 kazandık. Ardından gelen 2 maçı da sırası ile 4-8, 6-2 gibi skorlar ile geçtik lige 3 te 3 başladık.

4.Hafta (Sürpriz Kayıp)

4. haftaya girerken lige 3 te 3 ile başlamış şampiyonluk umutlarımız hafiften artmıştı. Bu hafta ise 3 maç üst üste kaybeden ve çıkış arayan 1986 Uğurspor maçına çıktık maça sürpriz 2 golle yiyerek başladık golden sonra farkı 1 indirdik ama yeterli olmadı Uğurspor ligde ilk galibiyetini alırken biz ilk mağlubiyetimizi aldık.

5.Hafta (Yenemeyeceksen Kaybetmeyeceksin)

4. Haftanın şoku atlatamadan ligin namağlup lideri ligin favorisi AFYONSPOR S.K evimizde ağırladık. Maça mutlak galibiyet parolası ile çıktığımız maçta şok bir golle 0-1 geriye düştük taktik değişikliğine giden takımımız üst üste goller ile 2-1 öne geçti son dakikalarda yüksek baskıya başa çıkamayan takımımız 79.dk da yediği gol ile maçı 2-2 beraberlik ile ayrıldı

10. Hafta ( Kader Maçı)

5. hafta sonrası lig sonuna kadar mağlubiyetiz parolası ile çıktığımız 5 maçta seri galibiyet alarak kader maçı olarak gördüğümüz lider Çağlayan1984 maçına çıktık zorlu geçmesini düşündüğümüz maçı 5-1 gibi net skor ile kazanarak ligde 2. Lige yerleştik. 11. Haftada FC BERGAMASPORU deplasmanda 1-8 yenerek averaj ile ligin ilk yarısını lider kapattık.

12.Hafta (Şampiyonluk Maçı Gitti Ama Altın Gol Yetti )

Ligin 2. Yarısına aynı puan +1 averaj ile çıktığımız 3. Legia…(L)…Warszawa karşısında mutlak galibiyet ile çıktık maça sürpriz bir şekilde 9.dk kırmızı kart ile başladık ardından sadece savunma yaptığımız maçta 4-1 mağlup olduk. Tüm ümitlerin bittiği dakikalarda sürpriz bir gol attık o gol sezon sonu bizi şampiyon yapacağını bilmeden sadece şeref golü gördük ama gol bizim için altın golmüş.


16. Hafta (En Zorlu Deplasman Haklı Galibiyet )

12. Haftadan sonra üst üste 4 Galibiyet alarak Ligin en zorlu deplasmanı AFYONSPOR S.K ile ölüm kalım maçına çıktık kazanmaktan başka çaremizin olmadığı maçta deplasmanda 0-4 gibi net bir skor bulduk son dakikalarda artan AFYONSPOR S.K baskısına yenik düşüttük ve kalemizde 2 gol yedik maçı 2-4 kazandık ve şampiyonluk havasına girdik.

21. Hafta (Şampi…)

Ligin 21. Haftasına girilirken Puan durumu şu şekildeydi;
1. Çağlayan1984 54 Puan 61 averaj
2. Gümbür Gümbür 52 Puan 62 averaj
3. Legia…(L)…Warszawa 52 Puan 61 Averaj
Maça çok büyük stres ile başladık bir mağlubiyette şampiyonluk iddiamızın bulanamayacağını biliyorduk mutlak galibiyet parolası ile çıktığımız maçta deplasmanda Lideri 1-3 yenerek liderliğe oturduk. Aynı Puan aynı averaj ile ligin son haftasına attığımız gol fazla olduğu için lider girdik.

22. Hafta ( GÜMBÜR GÜMBÜR ŞAMPİYON )

Ligin son haftası Puan durumu şu şekildeydi;
1. Gümbür Gümbür 55 Puan 64 averaj
2. Legia…(L)…Warszawa 55 Puan 64 averaj
3. Çağlayan1984 54 Puan 59 averaj


Artık her şeyin belli olacağı son maça gelinmişti 3 takımında şampiyonluk iddiası devam ediyordu Çağlayan1984 takımının artık mucizelere Gümbür Gümbür Ve Legia…(L)…Warszawa takımlarının galibiyet ve gollere ihtiyacı vardı. 3 takımında son maçlara çok büyük stres ve baskı ile başlayacak bunun sonucunda her hangi bir hatada şampiyonluk gidecekti. Gümbür Gümbür kendi evinde küme düşmesi kesinleşmiş FC BERGAMASPORU ağırlıyor Legia…(L)…Warszawa deplasmanda ligi ilk 6da bitirmeyi hedefleyen işini son haftaya bırakan Hacılarköyüsporu ağırlıyor Çağlayan1984 ligin sürpriz flaş ekibi FC Vaevıctıs ağırlıyordu. Son haftası büyük heyecanlı geçen haftada Gümbür Gümbür kendi evinde FC BERGAMASPORU 7-1 mağlup etti, Legia…(L)…Warszawa deplasmanda Hacılarköyüsporu 4-6. mağlup etti, Çağlayan1984 deplasmanda FC Vaevıctıs 2-6 mağlup etti ve Gümbür Gümbür Averaj ile tarihe yazılacak efsanevi 4. Şampiyonluğunu ilan etti.

Bu başarı ve şampiyonluk oyuna gönül vermiş zaman vermiş emeklerini karşılığını bekleyen tüm dostlarıma armağan olsun ve oyunda her zaman dediğimiz gibi kimse başarı merdivenlerini eli cebinde çıkmamıştır… Yüksek bir ses ile GÜMBÜR GÜMBÜR ŞAMPİYON.

Ayrıca oyundaki çok değerli dostum M.ekrem bu başarıda birlikte yürüdüğümüz için her zaman oyunda bana destek olduğun için sana çok teşekkür ederim ve ligde Onurlu ve dik duruşlarını hiçbir zaman bırakmayan Hacılarköyüspor, FC Vaevıctıs, AKHİSAR. SPOR, AFYONSPOR S.K verdikleri asil mücadeleden tebrik ederim…Saygılarım ile
SNAKES
Devamını Oku

Haberi Yazan: SNAKES ( Gümbür De Sports )

MUHTEŞEM KADRODA ŞAMPİYONLUKLA GELEN FİNAL

Başlıktan da anlaşılacağı üzre muhteşem kadromuzun sonu kendilerinin 6 Kulübümüzün toplamda 14 ncü şampiyonluğu ile finale erdi birçok kulübümüz 3 şampiyonluk garanti verilse ve takımını oynatma dense en başta genelde kabul edilir,şanslı guruplara mı düştüm diyeyim yâda kadrom gerçekten güçlümüydü diyeyim bilmiyorum ama gerçekten süper iş yaptılar tam 6 lig şampiyonluğu bir o kadar gol krallığı,şampiyonlar ligi 3 yâda 4,avrupa ligi 4 garanti ve düzenlenen bahar turnuvası şampiyonluģu ile diğer büyük turnuva da 2. Olarak gerçekten süper iş yaptılar,inşallah bundan sonraki kadrom ve daha sonra kurmayı düşündüğüm kadrolar lada aynı başarıyı yakalarız.Acısıyla tatlısıyla birćok rekabetimiz oldu tüm rakip takımlara teşekkür ediyorum inşallah herkes bu güzel oyundan az yâda çok başarı kazanır ve mutlu olurlar herkese saygılarımla.

KAVAKSPOR KULÜP BAŞKANI

Murat AYRANCI
Devamını Oku

Haberi Yazan: trainingman 55 ( KARAKARTAL 55 )

SÜPERLİG 38. HAFTA TAHMİN YARIŞMASI 2021-2022

Merhaba değerli Futbolcup menajerleri bu haftaki tahmin yarışmasını başlatıyoruz. Herkesin tek bir tahmin hakkı vardır ve yapılan ilk tahminler geçerlidir. Yani yorumu düzenlemek yasaktır. Skoru doğru tahmin edenlerin kazanacağı puan 5 puandır. Skoru doğru tahmin edemeyip galip gelen tarafı doğru tahmin edenlerin kazanacağı puan ise 3 puandır.

Haftalık tahmin sonucunda puan eşitliği durumunda ilk tahmin yapılanlar sıralamada üstte yer alacaktır.

Her hafta ilk 10 sıralamaya girenler ödül alacaktır.Sezon sonu her hafta alınan puanlar toplanacak ve sıralamada ilk 15(+5 Bonus) de yer alanlara ekstra ödül verilecektir.

Antalyaspor - Galatasaray

Gaziantepspor - Rizespor

Altay - Kasımpaşa

Sivasspor - Kayserispor

Beşiktaş - Konyaspor

Malatyaspor - Fenerbahçe

Başakşehir - Trabzonspor

Karagümrük - Alanyaspor

Hatayspor - Giresunspor

Adana Demirspor - Göztepe

Maç skor tahminlerinizi yorum olarak atınız. MENAJER adınızı da yazmayı unutmayınız. Menajer adı yazılmayan tahminler "GEÇERSİZ" sayılacaktır 20.05.2022 20:00 tarihinden sonra yapılan yorumlar geçersiz sayılacaktır.

Tahmin Sayfasının Linki

https://board.playzo.de/index.php/Thread/111812-S%C3%9CPERL%C4%B0G-38-HAFTA-TAHM%C4%B0N-YARI%C5%9EMASI-2021-2022/?postID=1144269#post1144269
Genel Puan Durumu

[/b]
Devamını Oku

Haberi Yazan: Futbolcup Resmi Gazete ( Futbolcup Resmi Gazete )

KARAR

FLASH BİR KARAR İLE YÖNETİM OLARAK LİG DÜŞME KARARI ALMIŞ BULUNMAKTAYIZ. BU SÜREÇTE İLK 11'İMİZ DE GENÇ OYUNCULARA ŞANS VERECEĞİZ.

FUTBOLCUP AHALİSİNE DUYURULUR.
Devamını Oku

Haberi Yazan: Akın Üzgül ( Team Liquid New Season )

S

SA arkadaşlar Futbolcup ta 6. bulunmaz dönemi başlamıştır şuan ki hedefimiz ligi şampiyon bitirmek herkese iyi oyunlar
Devamını Oku

Haberi Yazan: 65 van ( VANspor FK 65 )

Merhaba

yeniden buradayım ve bu sefer şampiyonlar ligi şampiyonu olmak için ....
Devamını Oku

Haberi Yazan: VAHİDSPOR ( VAHİDSPOR )