9.829x Okundu 75x abone oldu Baskı 48/22 28.11.2022 Orin Leo Şimdi Kaydol

77.800 kişilik stadyumda devamlı hazırlık maç...

Merhaba arkadaşlar,

77800 kişilik dev stadyumda devamlı hazırlık maçı yapacak takım arıyorum. Oyuna yeni başlamış veya stadyumu takım gücü vs. düşük takımlar önceliklidir. Bana mesaj atmanız veya konuya yorum yapmanız yeterlidir. Gelen takımlara göre seçip geri dönüş yaparım.

Takım adı: Aytemiz Alanyaspor
Menajer adı: mehfat23
Devamını Oku

MEHFAT23 ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Kulüp başkanı mehfat23 maç sonrası açıklamalarda bulundu.

"7 yıllık tarihe sahip bu güzide kulübü Mart 2018 itibarıyla tekrardan yönetmenin gururunu yaşıyorum. Bize bu fırsatı veren, futbolcup oyununun tekrardan açılmasını sağlayan playzo ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca 4 ayda Futbolcup tarihinde görülmemiş etkinliklerle hepimizi bu güzel oyuna daha fazla bağladı. Hiç zaman kaybetmeden eskisi gibi efsane takımlar arasına girmek için çabalayan ►GSFB SPOR◄ Futbol Takımı kısa sürede yetiştirdiği genç oyuncularla transfer piyasasına renk kattı. Takım antrenörlerinin eğitimlerini hiç aksatmayan ►GSFB SPOR◄, en iyi oyuncuları yetiştirmeye hazır . Aktif hale geldikten sonra oynadığı her ligde favoriler arasında olan takımımız hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerlemektedir. Taraftarlarımız bizi her zaman desteklediği için onlara teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonra da aynı desteği göreceğimizi düşünüyor ve bunu yürekten istiyoruz. Ayrıca takımımızın her zaman destekçisi olan Orin Leo gazetesi ve abonelerine minnettarız.
Önümüzdeki dönemlerde takımımız tamamiyle genç oyunculara yönelecek ve Futbolcup için efsane oyuncular yetiştirecektir. Gerek forumda gerekse oyunda 'eskiden olduğu gibi' etkinlikler düzenleyeceğiz. Efsane turnuvalar ve tahmin yarışmaları bizi bekliyor. Futbolcup'ın en çok abonesine sahip gazetimizi eskisi gibi aktif bir şekilde kullanacağız. Dostluk maçlarımız hız kesmeden devam edecek. Ayrıca kulübümüzün kuruluşunun 7. yıl dönümünde (23.09.2018) büyük bir turnuva kurmayı amaçlamaktayız. Futbolcup oyununun ve takımlarımızın gelişmesi için elimizden geleni yapmaya hazırız. Bu yolda tüm Futbolcup menajerlerden destek bekliyoruz. Zaman ayırıp beni dinleyen herkese teşekkür ediyorum."
Kulüp başkanımızın yaptığı bu açıklamalar Futbolcup gündemine oturmuş durumda. Haberlerden anında bilgi almak için gazetemize abone olabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar dileriz.
Devamını Oku

EFSANEYE VEDA

6 yıldır severek oynadığımız Futbolcup oyununun kapanacağı haberini üzüntüyle okudum. Öncelikle 6 yıldır yardım ettiğim, yardım aldığım, konuştuğum, tartıştığım, tanıdığım, tanımadığım herkesin hakkını helal etmesini istiyorum. Futbolcup sayesinde çok arkadaşlıklar kazandım, eğlendim, yeri geldim üzüldüm. Forumda güzel vakitler geçirdim, abilerimle, dostlarımla real hayatta buluştum, turnuvalar düzenledim... Daha aklıma gelmeyen bir çok anı yaşadım şu 6 senede. Her zaman demişimdir keşke daha önce tanışsaydım Futbolcup'la. :( 6 yıldır hayalimdi stadyumu 77.800 yapmak. Ancak buraya kadarmış. Benim isteğim herkesin hakkını helal etmesi, bu aralar pek olmasa da geçmişte çok tartıştığım insanlar oldu, hakkını yemiş olabilirim. ЌARŞIYAKA, FC BOIL, m&s united, ac çömlekçi, FK Qarabag, ALEMİN KRALI GeLiYoR, koklit, Atletico Erzurum, ŞAVŞAT SPOR, SV Wehrden, BEŞİKDÜZÜSPOR, GurbetçiGenç, Nazillispor, aslanpaşa, ömür fc, Beykozspor_1908, BUTTON, 65_FENER_65, KURTKÖY S.K. umarım makelemi okursunuz sizin bende emeğiniz çok.
Herkese hayatta başarılar dilerim.
Allah'a emanet olun abilerim kardeşlerim.
Makaleme yorum yapabilirsiniz...
Devamını Oku

OSK Yönetime El, Kol ve Bacak koymuştur!

Oyunda Sulh Konseyi [OSK] Futbolcup yönetimine el,kol ve bacak koymuştur.

Futbolcup'ın değerli değerli vatandaşları, sistematik bir şekilde yürütülen Futbolcup Anayasası ihlalleri Futbolcup için önemli bir tehdit haline gelmiştir. Yönetim, görevini yapamaz hale gelmiştir. Yönetim, gaflet, delalet ve hatta hıyanet içinde haraket etmeye başlamıştır. Futbolcup TR uluslararası menajerlik oyunlarında hak ettiği itibarını yitirmiştir. Bürokrası içerisindeki multicilik ve hırsızlık ciddi boyutlara ulaşmış, oyun sathında bununla mücadele edecek ceza sistemi işlemez hale gelmiştir.

Bu metnin tüm Futbolcup TR gazetlerinde yayınlanması Futbolcup Silahlı Kuvvetleri'nin bir isteğidir ve emridir.

OYUNDA SULH KONSEYİ, Çankırı Çorum Futbolcup Forum ilkesinden hareketle Futbolcup'ın bekasını devam ettirmek, oyunumuzun kazanımlarının karşı karşıya kaldığı tehlikeleri berteraf etmek, Büyük Futbolcup Projesi önündeki fiili engelleri ortadan kaldırmak, hırsızlığı engellemek, multiciliğe karşı etkin mücadele yolunu açmak, oyunumuzun kaybedilen uluslararası menajerlik oyunları itibarını yeniden kazanmak, daha güçlü bir Futbolcup yönetimi için 23.07.2016 itibarıyla yönetime bütünüyle el, kol ve bacak koymuştur.

Futbolcup'ın yönetimi teşkil edilen OYUNDA SULH KONSEYİ tarafından deruhte edilecektir. Meşrutiyetini kaybetmiş ZOE'ye görevden el çektirilmiştir. Tüm Futbolcup içerisinde sıkıyönetim ilan edilmiştir. İkinci bir emre kadar hazırlık maçı yasağı uygulanacaktır. Hiçbir menajer zarar görmeyecektir, her türlü tedbir alınmıştır.

Tüm menajerlerimize saygıyla duyurulur.
OYUNDA SULH KONSEYİ
Devamını Oku

67.800 kişilik stadda hazırlık maçı

İyi oyunlar değerli Futbolcup üyeleri;

67.800 kişilik stadyumda hazırlık maçı yapmak isteyenler gönderebilir.

mehfat23 geri dönüyor!
Devamını Oku

Futbolcup Forum Kuruldu!

Merhaba arkadaşlar, eskisi gibi forumda eğlenceli vakitler geçirmek, oyun hakkında bilgi almak, oyuncu alım satımı yapmak, sadece forum üyelerine özel olan büyük turnuvalara katılmak istiyorsanız futbolcup forumumuza bekliyoruz.
http://futbolcupforum.com/
Sizleri de aramız da görmekten onur duyarız.
http://futbolcupforum.com/


Saygılarımla mehfat23
Devamını Oku