8.160x Okundu 88x abone oldu Baskı 21/22 23.05.2022 Daily Mail Şimdi Kaydol

BAYRAM

Başta Devletimizdeki müslümanların , dünyadaki müslümanların, futbolcup yöneticilerinin , oyundaki
dostlarımın , abilerimin ve kardeşlerimin bayramını kutluyorum büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim :)
Devamını Oku

750 Güç oyuncu

M.UNİT£D takımının 40 yaşındaki türk yıldız kalecisi Mertcan Yakisikli Kulüp tarihinin ilk 750 güce ulaşan oyuncusu olmuştur. Baya bi uzun zamandır beklediğimiz ana kavuştuk.
Devamını Oku

FORUM YENİ ŞİFRE SORUNU NASIL ÇÖZÜLÜR

Değerli futbolcup menejerleri daha önce forumdaki kullandığım hesabın giriş şifresini unutmuştum. Baya bir süre hatırlamak istedim çabaladım olmadı. Sorunu ticket üzerinden halletmeye çalıştım. 1 ay civarında derdimi ilgili Almanya forum yöneticilere anlatmakla geçti bir çözüme kavuşturamadım. Yine pes etmedim. Bu defa bilgisayar üzerinden çabaladım sonunda yeni şifre aldım. Aradan zaman geçti bu defa aynı sorunu birkaç dostumuz daha yaşadı. Muhtemelen benim gibi forumda yeni şifre almada sorun yaşayan çıkmıştır ve sorun yaşayacak olanlarda olacaktır sizlere bu konuda yardımcı olacağım. Bilenler zaten bilir bu makaleyi bilmeyenlere yardımcı olmak için yayınlıyorum.Telefon üzerinden forumda şifreleri unutulmuş hesaplarınız için yeni şifre talep etmek çok kolay olacak. ÖNCELİKLE ALTTA YAZILAN FORUM ADRESİNE GİRİN direk yeni şifre talep edebileceğiniz adrese yöneleceksiniz. 

https://id.playzo.de/Sonrasında aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi adres karşınıza çıkacak login'in hemen sağ üst kısmında işaretlenmiş bölümde Lost password kısmına tıklayarak önünüze çıkan kısma da foruma kayıtlı olan eposta adresinizi yazmanızı isteyecek. Eposta adresinizi yazdıktan sonra eposta hesabınıza bir mesaj gelecek. Gelen mesajdaki linke tıkladığınızda yeni şifre bölümü karşınıza çıkacak. Yeni şifrenizi yazıp alt kısmında aynısını tekrarladığınız zaman şifreniz hazır olacaktır. 

Devamını Oku

YENİ TAKIM LOGOSU

M.UNİT£D takımı takım logosunu buldu.Bu konuda emek sarfeden dost Menajer mahzunikaya yönettiği Kırıkkale FK. Takımına sonsuz teşekkürlerimü iletiyorum.
Devamını Oku

F.D.P ŞUBAT AYI TAKVİMİ

FUTBOLCUP'A DESTEK PROJESİ ŞUBAT AYI TAKVİMİ
* Amatör takımların bir nebze olsun ihtiyacını karşılaması için kurulmaktadır Ödüller kişi başı 1.500.000 eurodur. Ama turnuva kuran takımlar isterse 1.000.000 milyonluk turnuvalar kurabilir.

6 şubat   - 12 şubat
Tuchel
mehfat23
trainingman 55

13 şubat   - 19 şubat
Rehber
BahriYavuz
susurlukspor
nsnerissa

20  şubat  - 26 şubat
Barış1991
Snakes
murtazakarabulut
trainingman 55

27  şubat  - 5 mart
nsnerissa
Susurlukspor2
Tuchel
BahriYavuz

--------
Devamını Oku

Satılık 19 yaş oyuncu

Dagdelen, Fuat DD 390 19 genç oyuncumuz pazardadır.

Düzenleme (29ocak) : Oyuncumuz m.ekrem adlı menejere 50 milyona satıldı.
Devamını Oku