8.353x Okundu 89x abone oldu Baskı 26/22 02.07.2022 Daily Mail Şimdi Kaydol

VE KUPAYI KAZANDIK

Şampiyonlar Kupası (694)' nda finalde '61 TRABZON 61' (1.890 takım gücü) ve M. United FC(1.620 takım gücü) karşı karşya geldi.M. United FC çekişmeli geçen maçtan zorda olsa 3.1 galip ayrılarak ilk kez katıldığı turnuvayı müzesine götürmeyi başardı

MAÇ ÖZETİ

1.DK Güneşli bir günde güzel bir maç için yine birlikteyiz, hepinize iyi günler, önemli bir maç ve ev sahibi '61 TRABZON 61' iddialı olduğu maçta rakibi M. United FC konuk ediyor, tribünlerde 80964 seyirci var ve Mediatainment Arena Olimpik Futbolcup yerlerini aldılar.

1.DK Yazı-tura sonrası Bayar ve arkadaşları kale seçimini yaptı. Her şey hazır, son kontroller yapılıyor.

8.DK Lacour savunma arkasına atılan paslar ciddi sıkıntı oluyor. Bloklar arasında zaman zaman boşluklar oluyor, şimdi bu boşluğu iyi değerlediriyor... Şuuut! Ve GOOOOL!... Hayır hayır hayır yan filelerde top, biz de buradan bir an için yanıldık saha kenarındaki fotoğrafçıya isabet etti, son derece pahalı ekipmanlar umarız bir sorun yoktur. Yeniden maçtayız.

37.DK Sancakli köşe vuruşunu kullandı, ceza sahasına inen top Lacour, topu kontrol etti, bir an için çalım atmayı denedi ancak başarılı olamadı, şimdi pas vereceği bir arkadaşını arıyor, orta alana yöneldi, şimdi oyunun yönü sol kanat, topla hareket halinde bir çalım yerden orta vuruuuuş top ağlarda GOOOOL! Ristenbatt tek bir dokunuşla klas bir gol atıyor. (0.1)

40.DK 40 dakika eğer bir sürpriz olmazsa sonuç belli gibi. M. United FC halen önde.

45.DK Maçta İlk Yarının Sonu

56.DK Sengor pas verecek arkadaşını arıyor. Topu kaptırdı şimdi hatasını telafi etme gayretinde son temas köşe vuruşu. Beklenmedik bir top kaybı kötü bir hata, son dönemlerde eleştirilerin hedefindeki oyuncu oldu. Köşe vuruşu kullanılacak, arkadaşlarına içeri girin şeklinde işaret ediyor. Ortaaaa arka direk bir kafa, arkadaşına indiriyor çok sert bir şut ve GOOOOOL!!! Sancakli Allah yarattı demiyor adeta fileleri deliyor. O nasıl bir şuttu füze bile hafif kaldı bu şutun yanında. Mükemmel gol. Bu arada anons var statta, saatte 147km süratle topa vurmuş yıldız oyuncu. Sengor üzgün. Müthiş maç gerçekten. (0.2)

63.DK Altun güzel pas Körner kontrol etti şimdi topu havalandırıyor. İçeri doğru güzel bir pas vuruuuş Sengor kurtarıyor ve takımı için savaşmaya devam ediyor. Alkışlar takımın muhteşem panterine.

64.DK M. United FC bu maça favori olarak başladı ve misyonunu korumayı sürdürüyor.

78.DK Aksoy topla hareket halinde şimdi pasını aktardı son temas, köşe vuruşu kullanılacak. Defansın son bir teması ve top dışarı çıkıyor hızla kullanıldı, paslaşarak kullandılar şimdi içeri orta arka direğe doğru göğüs kontrol sert vole Kesik topu fileler gönderiyor ve GOOOOOOL! Güzel maç, harika bir maç oluyor gerçekten. Taraftarlar gol sevincini doyasıya kutluyorlar. Dalga şov var tribünlerde, ilk kez Espanyol taraftarları tarafından yapılan ve hızla yayınlan dalga şov tribünlerde, renkli görüntüler var. Mükemmel bir maç gerçekten. Tempo yüksek, bol pozisyon, müthiş bir rekabet var sahada. (1.2)

82.DK Müthiş bir ikili mücadele var sahada adeta topu alabilmek için kavga ediyor iki oyuncu, kazanan Tervonen oluyor ve bekletmeden pasını aktarıyor Aksoy bir müdahalede bulunmak istedi ama Körner topu rakibinden kurtarıyor ve bir sert şut çıkarıyor akıl almaz bir vuruş. VE GOOOLLL (1.3)

86.DK Dakika 86 ve M. United FC açık bir şekilde üstün olan taraf mücadele. Hakkını vermek lazım maça çok iyi konsantre olmuşlar.

90.DK '61 TRABZON 61' favori değildi ama cesurca oynadı iyi mücadele etti düğümü çözebilmek adına. 3:1
Devamını Oku

FİNALE KALDIK

Şampiyonlar Kupası (694) 'nda yarı finale çıkan M.United FC (1.605 takım gücü) takımı rakibi prison(1.700 takım gücü) her iki yarıda bulduğu gollerle maçtan 2.0 galip ayrılarak adını finale yazdırdı.

MAÇ ÖZETİ

1.DK Sert lodos maç oynamayı zorlaştırıyor bugün inanılmaz bir rüzgar var ve bu muhtemelen çok zorlayacak sporcuları, ev sahibi prison ile M. United FC arasındaki mücadele için yaklaşık 80534 taraftar Futbolcup Mediatainment Arena Olimpik daki yerini aldı.

10.DK Altun baskı yapıyor Güngör ile birlikte. Altun ama topu kazanan Sancakli oluyor şimdi tek pas sağ taraf kontrol eden o bölgede Tervonen oluyor. Topu aldı ileriye doğru mükemmel pas Körner defansı önde yakaladı ara pası aldı kaleciyle karşı karşıya ve GOOOOOOL! Usta ayak bu fırsatı çok çok iyi değerlendiriyor ve boş geçmiyor. Selçuk üzgün. (0.1)


24.DK Körner golü hedefi tutturdu ancak M. United FC gözünü başka gollere dikmiş gibi yeni gol arayışlarında.


40.DK Düşencesine uygulayabilmek için bir kez daha köşe vuruşu yapmaya gidiyor. Ristenbatt topa bir kafa vurdu ancak Inalcik tarafından bir itme söz konusu. Hakem görmedi, böyle giderse takımını yakacak gibi kendisi ile birlikte. Bir korner daha orta geldi Selçuk zar zor topu savuşturuyor.

45.DK Maçta İlk Yarının Sonu

47.DK Gökyüzünü kaplayan bulutlar yağmurun habercisi gibi her şeye rağmen 80534 taraftar hallerinden memnun ve giderek artan desteklerini sürdürüyorlar. Neredeyse ses rekoru kırma noktasına geldiler.

48.DK Tervonen topu aldı iyi boşluk buldu ceza sahasına girme çabasında ve yere düşüyor faul. Hami faulü yapan oyuncu, çok kritik bir yer, bir adım daha içeride yapılsaydı hakem penaltı verecekti hiç kuşkusuz. Ancak hakem serbest vuruş diyor çok çok kritik bir an, her şey olabilir. Müthiş bir maç izliyoruz.

48.DK Hakem adımlıyor 9,15 saydı barajı geri çekiyor. Serbest vuruş için topun başında Tervonen ve Altun var. Hakem kullanın diyor düdüğünü çaldı bütün stat ayakta. Tervonen topa dokunuyor Altun vuruyor ama nasıl vuruyor? Şöyle aktaralım sağ çaprazdan topa vurdu top barajın arkasından dolanıp sol taraftan dışarı çıktı ve taç atışı kullanılacak, top barajın arkasından geçip kaleyi selamladı dışarı çıktı. İlginç bir vuruş oldu gerçekten.

78.DK Selçuk bu durumda yapacağı bir şey kalmıyor. Kaleyi boş gören Altun vuruşunda top filelere gidiyor. GOL! (0.2)

90 +1 DK M. United FC rakibi prison karşısında iyi oynadı ve saf dışı bıraktı. Skor 2:0
Devamını Oku

MUHTEŞEM MAÇ VE ZAFERE GİDEN YOL

Şampiyonlar Kupası (694) da sistem oyunları ile çeyrek finale çıkan iki takımın maçı büyük heyecana sahne oldu. -DEMİLOVATO- ve M. United FC arasındaki karşılaşma da 90.dakikada 1.1 lik eşitliği bozamayan iki takım maçı uzatmaya gitmesine engel olamadı 120 dakikalık uzatma devresinde 2.2 eşitlik yine bozulmayınca penaltılara gitti penaltılarda 3.2 lik üstünlük sağlayan M. United FC(1.615 takım gücü) büyük bir süprize imza attı. -DEMİLOVATO- (2.210 takım gücü) takımı ise büyük bir şok ile evinin yolunu tuttu.

MAÇ ÖZETİ

1.DK Güneşli bir günde güzel bir maç için yine birlikteyiz, hepinize iyi günler, önemli bir maç ve ev sahibi -DEMİLOVATO- iddialı olduğu maçta rakibi M. United FC konuk ediyor, tribünlerde 93539 seyirci var ve Mediatainment Arena Olimpik Futbolcup yerlerini aldılar.

22.DK Özbay topu kaptırdı. Arslan aldı ama o da kaptırıyor.Körner pasında kontrol eden Sancakli oluyor. Şimdi topla ilerliyor Sancakli güzel bir şut çekti ve top Sari çarparak filelere gidiyor. GOL GOL GOL GOL GOOOOL! (0.1)

45.DK Maçta İlk Yarının Sonu

46.DK Sancakli golü hedefi tutturdu ancak M. United FC gözünü başka gollere dikmiş gibi yeni gol arayışlarında.

67.DK İyi bir pas Sari dan; orada göremedi Terci gelen topu ve Bora tüm boşlukları değerlendirmeye çalışıyor şut atabilmek için daha çok çalışması lazım bunun için. Bugün hiç formunda değil bunun kendisi de farkında olsa gerek tribünlerde de yavaş yavaş protestolar yükseliyor.

70.DK Surur topu kazandı ve takımını hızlı bir atağa kaldırıyor şimdi pasını aktardı Timurcioglu topu alıyor, Timurcioglu kaleye yaklaştı ve Feyzioglu önünden güzel bir çalım Samim kaldı adeta çakılı Timurcioglu topu çok rahat filelere gönderiyor. Gerçekten müthiş bir gol. (1.1)

90.DK Mücadele bitti ama beraberlik ile neticelenmesi sonunda 30 dakikalık uzatma devrelerine gidilecek.

102.DK Terci rakibi Timurcioglu faulle durduruyor. Terci atağını durdurmayı başardı ama sarı kart görmekten kaçamadı. Profesyonelce bir faul ve sarı kartla kurtarıyor durumu.

102.DK Terci sarı kart

102.DK Timurcioglu süper bir serbest vuruş Feyzioglu için şans yok ve Samim bu topta hatalıydı kesinlikle. (2.1)

114.DK Bora topu kaybediyor o bölgede ilk hamle Ristenbatt ve topu kontrol ediyor, ikili mücadeleden de galip ayrıldı. Timurcioglu rakibine baskı uyguluyor ama ondan da sıyrılmayı başardı. Bu atak tehlikeli olabilir. Özat rakibini durdurmaya çalışıyor ama kazanan yine Ristenbatt oldu kaleciyle karşı karşıya bir vuruş veeee.... GOOOLLL (2.2)

116.DK Feyzioglu dışarı alınıyor bu karardan hiç memnun değil formasını çıkarıp attı ve Deniz oyuna dahil oluyor. (son penaltı golü atan adam)

120.DK 120 dakika yetmiyor şimdi seri penaltılar sonunda kazanan belli olacak.

120.DK Yazı-tura sonrası -DEMİLOVATO- ilk penaltıyı kullanacak ekip oluyor.


1) Bora sol köşeye doğru yavaşça vuruyor topa. (1.0)
1) Altun atış için gerildi ve vurdu Bölükbasi kızgın sert tepki veriyor. (1.1)

2) Güraçar vuruyor ve Samim topu köşeden çıkarıyor inanılmaz bir refleks. (1.1)
2) Ristenbatt vuruyor ve Bölükbasi topu rahat tutuyor. (1.1)

3) Sari sağ köşeye topu atıyor ama Samim doğru köşede olmasına karşın gecikti. (2.1)
3) Özbay topu üstten dışarı atıyor. (2.1)

4) Samim bu topta rahat Timurcioglu kalecinin üzerine nişanlıyor topu. (2.1)
4) Browne bu vuruşta gayet başarılı. (2.2)

5) Samim kalede Öztürk kaleciyle el sıkışıyor iki eski dost başarılar diledi birbirlerine. (2.2)
5) Deniz tam olarak nereye atacağını çok iyi biliyor Bölükbasi çaresiz. (2.3)

Maçın toplam gollerinde -DEMİLOVATO- 4-5 M. United FC üstünlük sağlayan United FC takımı adını yarı finale yazdırdı.
Devamını Oku

ANTRENÖRLÜK GÖREVLERİ

kulüpteki görevler ve asistan geçmişleri

Yardımcı Antrenörlüğe daha önce 2 sefer hollandalı teknik adam getirildi şuan ispanyol Gañán Bermúdez,Jose Eloy yönetiyor

Genç Takım Antrenörlükte ilk görev yapan fransız ikincisi romanyalı üçüncüsü iranlı dördüncüsü ukraynalı beşinci brezilyalı 6.cı ve son teknik adam ise Kanada'nın en önemli ve en büyük değerlerinden biri olan Bonner, Jean-Alain en iyi genç oyuncuları takıma katıyor

AVUKAT lık alanına gelen ilk deneyimli isim romanyalı yönetici oldu

kulüp doktorluğuna getirilen ilk isim romanyalı doc. getirildi

yetenek avcısı ilk asistan başka bir romanyalıya emanet edildi

düzeltme : 21.11.2014
Devamını Oku