5.154x Okundu 74x abone oldu Baskı 26/22 02.07.2022 Gümbür De Sports Şimdi Kaydol

5. ŞAMPİYONLUK

5. ŞAMPİYONLUK HAYIRLI OLSUN
Devamını Oku

GOLLER İLE GELEN 4. ŞAMPİYONLUK

Herkese Selamlar Hürmetler Futbolcup Ailesi;
En son 29 sezon önce şampiyonluğa ulaşan takımımız bugün itibari ile 4. Şampiyonluğunu kazanmıştır. 29 sezon önce aldığımız şampiyonluktan sonra takımımız büyük bir çöküşe geçmişti kasamız boşalmış ve kadromuz dağılmıştı. Bizde uzun bir süre olacak olan yapılanma sürecimize başladık yılmadan usanmadan çalıştık ve Yaklaşık 7 sezon önce büyük ümitler ile kurduğumuz jenerasyonumuz ilk olarak 26 sezonluk Süper lig hasretimizi bitirmiş ardından bugün itibari ile tarihi şampiyonluğumuzu ilan etmiş bulunmaktadır… Şampiyonluğun hikâyesini sizler ile paylaşıyorum.


Goller İle Gelen Tarihi Şampiyonluk


Süper lig (7) tarihi şampiyonluğun büyük umutların son haftada mutluluğa döndüğü efsane lig. Çok güçlü takımların bulunduğu 6 tane şampiyonluk tecrübesi yaşamış takımların bulunduğu herkesin birbirini yenecek potansiyelde olduğu karışık bir lig. Ama belirgin olarak lige damga vuracak 7 takım vardı bunlar 15 şampiyonluk yaşamış AFYONSPOR S.K, Polonya ekolünün en belirgin ismi Türk serverine damga vurmuş 9 şampiyonluğu olan bu sezon 10. Şampiyonluğu isteyen Legia…(L)…Warszawa, Süper ligin gediklisi 3 Şampiyonluğu bulunan Çağlayan1984, Oyunun büyük çınarlarından 6 şampiyonluğu bulunan En iyiler sıralamasında 1.Liği (ELO) olan Hacılarköyüspor, Mütevazı kadrosu ile şampiyonluk yarışını tekrar yazdıran her takımın korkulu rüyası FC Vaevıctıs, yeni kadrosu ile kısa vadede şampiyonluk hedefleyen sağlam adımlar ile doludizgin ilerleyen AKHİSAR. SPOR Ve Şampiyon Süper ligin seferi, 4. Şampiyonluğunu ilan eden biz GÜMBÜR GÜMBÜR.

Tam olarak belirgin bir takım olmasa da ligin favorisi geçen sezonun şampiyonu AFYONSPOR S.K olarak görülüyordu. Legia…(L)…Warszawa ondan sonra gelen 2. Favoriydi 3. Çağlayan1984 4. İse Gümbür Gümbür olarak tahmin ediliyordu.


1.Haftda (Zorlu Başlangıç)

Lige Zorlu Legia…(L)…Warszawa Maçı ile başladık çok zorlu geçen maçta 0-2 geriye düşmemize rağmen taraf desteği ve taktik değişikler ile maçı 4-2 kazandık. Ardından gelen 2 maçı da sırası ile 4-8, 6-2 gibi skorlar ile geçtik lige 3 te 3 başladık.

4.Hafta (Sürpriz Kayıp)

4. haftaya girerken lige 3 te 3 ile başlamış şampiyonluk umutlarımız hafiften artmıştı. Bu hafta ise 3 maç üst üste kaybeden ve çıkış arayan 1986 Uğurspor maçına çıktık maça sürpriz 2 golle yiyerek başladık golden sonra farkı 1 indirdik ama yeterli olmadı Uğurspor ligde ilk galibiyetini alırken biz ilk mağlubiyetimizi aldık.

5.Hafta (Yenemeyeceksen Kaybetmeyeceksin)

4. Haftanın şoku atlatamadan ligin namağlup lideri ligin favorisi AFYONSPOR S.K evimizde ağırladık. Maça mutlak galibiyet parolası ile çıktığımız maçta şok bir golle 0-1 geriye düştük taktik değişikliğine giden takımımız üst üste goller ile 2-1 öne geçti son dakikalarda yüksek baskıya başa çıkamayan takımımız 79.dk da yediği gol ile maçı 2-2 beraberlik ile ayrıldı

10. Hafta ( Kader Maçı)

5. hafta sonrası lig sonuna kadar mağlubiyetiz parolası ile çıktığımız 5 maçta seri galibiyet alarak kader maçı olarak gördüğümüz lider Çağlayan1984 maçına çıktık zorlu geçmesini düşündüğümüz maçı 5-1 gibi net skor ile kazanarak ligde 2. Lige yerleştik. 11. Haftada FC BERGAMASPORU deplasmanda 1-8 yenerek averaj ile ligin ilk yarısını lider kapattık.

12.Hafta (Şampiyonluk Maçı Gitti Ama Altın Gol Yetti )

Ligin 2. Yarısına aynı puan +1 averaj ile çıktığımız 3. Legia…(L)…Warszawa karşısında mutlak galibiyet ile çıktık maça sürpriz bir şekilde 9.dk kırmızı kart ile başladık ardından sadece savunma yaptığımız maçta 4-1 mağlup olduk. Tüm ümitlerin bittiği dakikalarda sürpriz bir gol attık o gol sezon sonu bizi şampiyon yapacağını bilmeden sadece şeref golü gördük ama gol bizim için altın golmüş.


16. Hafta (En Zorlu Deplasman Haklı Galibiyet )

12. Haftadan sonra üst üste 4 Galibiyet alarak Ligin en zorlu deplasmanı AFYONSPOR S.K ile ölüm kalım maçına çıktık kazanmaktan başka çaremizin olmadığı maçta deplasmanda 0-4 gibi net bir skor bulduk son dakikalarda artan AFYONSPOR S.K baskısına yenik düşüttük ve kalemizde 2 gol yedik maçı 2-4 kazandık ve şampiyonluk havasına girdik.

21. Hafta (Şampi…)

Ligin 21. Haftasına girilirken Puan durumu şu şekildeydi;
1. Çağlayan1984 54 Puan 61 averaj
2. Gümbür Gümbür 52 Puan 62 averaj
3. Legia…(L)…Warszawa 52 Puan 61 Averaj
Maça çok büyük stres ile başladık bir mağlubiyette şampiyonluk iddiamızın bulanamayacağını biliyorduk mutlak galibiyet parolası ile çıktığımız maçta deplasmanda Lideri 1-3 yenerek liderliğe oturduk. Aynı Puan aynı averaj ile ligin son haftasına attığımız gol fazla olduğu için lider girdik.

22. Hafta ( GÜMBÜR GÜMBÜR ŞAMPİYON )

Ligin son haftası Puan durumu şu şekildeydi;
1. Gümbür Gümbür 55 Puan 64 averaj
2. Legia…(L)…Warszawa 55 Puan 64 averaj
3. Çağlayan1984 54 Puan 59 averaj


Artık her şeyin belli olacağı son maça gelinmişti 3 takımında şampiyonluk iddiası devam ediyordu Çağlayan1984 takımının artık mucizelere Gümbür Gümbür Ve Legia…(L)…Warszawa takımlarının galibiyet ve gollere ihtiyacı vardı. 3 takımında son maçlara çok büyük stres ve baskı ile başlayacak bunun sonucunda her hangi bir hatada şampiyonluk gidecekti. Gümbür Gümbür kendi evinde küme düşmesi kesinleşmiş FC BERGAMASPORU ağırlıyor Legia…(L)…Warszawa deplasmanda ligi ilk 6da bitirmeyi hedefleyen işini son haftaya bırakan Hacılarköyüsporu ağırlıyor Çağlayan1984 ligin sürpriz flaş ekibi FC Vaevıctıs ağırlıyordu. Son haftası büyük heyecanlı geçen haftada Gümbür Gümbür kendi evinde FC BERGAMASPORU 7-1 mağlup etti, Legia…(L)…Warszawa deplasmanda Hacılarköyüsporu 4-6. mağlup etti, Çağlayan1984 deplasmanda FC Vaevıctıs 2-6 mağlup etti ve Gümbür Gümbür Averaj ile tarihe yazılacak efsanevi 4. Şampiyonluğunu ilan etti.

Bu başarı ve şampiyonluk oyuna gönül vermiş zaman vermiş emeklerini karşılığını bekleyen tüm dostlarıma armağan olsun ve oyunda her zaman dediğimiz gibi kimse başarı merdivenlerini eli cebinde çıkmamıştır… Yüksek bir ses ile GÜMBÜR GÜMBÜR ŞAMPİYON.

Ayrıca oyundaki çok değerli dostum M.ekrem bu başarıda birlikte yürüdüğümüz için her zaman oyunda bana destek olduğun için sana çok teşekkür ederim ve ligde Onurlu ve dik duruşlarını hiçbir zaman bırakmayan Hacılarköyüspor, FC Vaevıctıs, AKHİSAR. SPOR, AFYONSPOR S.K verdikleri asil mücadeleden tebrik ederim…Saygılarım ile
SNAKES
Devamını Oku

GÜMBÜR GÜMBÜR

İlk yarı lider tamamladık. 29 sezondur bekleyen hasretin son bulmasına yarım sezon kaldı. Ligdeki takımlara başarılar dilerim
Devamını Oku

Geleceğimiz Aydınlık PART (II)

U-25 GÜMBÜR-GÜMBÜR

1-)KL 635 27
2-)DI 500 25
3-)DD 505 25
4-)OD 500 25
5-)OR 525 25
6-)OR 525 25

7-)OH 520 25
8-)OH 520 25

9-)OL 550 25
10-)OL 550 25
11-)OL 525 25GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ...

EFSANE 19 YAŞ JENERASYONU YAKINDA...(19 AGE GENERATION COMING SOON...)


Devamını Oku

Nerde Kalmıştık ?

Herkese merhaba Futbolcup TR ailesi

Bugün itibari ile Süper Lige geri dönmüş bulunmaktayız 22 sezon önce efsane kadromuza veda etmiştik. O kadromuzu kurmak için bütün maddi gücümüzü kullanmış tüm gücümüz ile Süper Lig şampiyonluğuna kilitlenmiştik ve o kadromuz bizi mahcup etmemiş 3 kez Süper Ligi kazanmıştı ve bizi En iyiler listesinde (ELO) ilk 5 girmemizi sağlamıştı. Kadromuz dağıldıktan sonra hem maddi ve hem de manevi gücümüzü kaybetmiştik, bu neden ile 22 sezon Süper Lige hasretimizi başlatacak o hamleye başvurduk.

22 sezon tek düşüncemiz kısıtlı bütçemiz ile al-sat yapıp gençlerimizi geliştirip satmak oldu böylelikle kasamızı doldurmamaya başladık. Üst üste lig düşerek en alt ligde uzun bir süre bekleme kararı aldık. İlk genç jenerasyonumuzu sattıktan sonra paramız yükselmeye bizde tekrardan güçlenmeye ve öz güven kazanmaya başladık.

Gücümüzü topladıktan sonra yükselme devrimizi başlattık üst üste ligleri atladık ve üst ligden oyuncular bulup alt liglere pazarladık gücümüz yükseldikçe daha da güçlendik. 3 sezon önce bize tekrar şampiyonluklar yaşatacağını inandığımız o efsane kadromuzu kurduk bu kadro 3 sezonda toplam 8 kupa kazandırdı. ( 1 Adet Playzo Yeni Yıl Turnuvası – 5 Amatör Lig Şampiyonlar Kupası – 2 Gol Krallığı Kupası )

Şimdi ise gücümüzün zirvesinde 2 sağlam kadromuz ile kupa müzemizde eksik olan tüm kupaları alarak lig şampiyonluklarına devam etmek istiyoruz. Kendimize güveniyor tüm kullanıcılara başarılar diliyoruz

Ayrıca 22 sezon sonra yine Süper Ligde buluştuğumuz Futbolcup'ın en kıymetli Derbilerinden olan Gümbür Gümbür – GÜMBÜR GÜMBÜR SPOR mücadelesi tekrardan yaşanacağı için mutluyuz. Ezeli rekabet Ebedi dostluk parolası ile adaş külümüze başarılar dilerim ..

Okuduğundunuz için Teşekkürler
Saygılarım İle
SNAKES“GÜMBÜR GÜMBÜR EMANETİ OLAN SÜPER LİGİ GERİ ALMAYA GELDİ “

Devamını Oku

Geleceğimiz Aydınlık...


Herkese merhabalar Futbolcup TR ailesi 22 sezon sonra ilerlediğimiz süper lig mücadelemizde emin adımlar ile ilerliyoruz. 22 sezon önce kurduğumuz o efsane kadromuz 3 şampiyonluk yaşamıştı. Şimdi ise yine liglere ambargo koyacak efsane kadromuzu kurduk. Gençlerimize güveniyor geleceğe ümit ile bakıyoruz. Ayrıca bu kadroyu kurmakta bize yardımcı olan sayın dostum M.ekrem'e çok teşekkür ediyorum herkese iyi oyunlar dilerim....Devamını Oku