252x Okundu 3x abone oldu Baskı 18/21 06.05.2021 Seba FC Gündem Şimdi Kaydol

Süper Amatör Lig Yolunda!

Takımımız Seba FC ilk kez yer aldığı 1. Amatör liginden beklenenin üzerinde performans göstererek üst üste iki sezon boyunca terfi almayı başardı. Önümüzdeki günlerde Süper Amatördeki rakiplerimiz belli olacak.

Bu süreçte takımımızın yıldızları ve asları kardeş kulübümüz 06 GALATASARAY 04 a bonservis bedeli olmadan gönderildi. Eski oyuncularımıza yeni kulüplerinde başarılar dileriz.

Ayrıca takım olarak yapılanma kararı verildi, buna göre takımdaki bütün oyuncularla yollar ayrıldı. Bundan sonraki süreçte genç oyuncular ve alt yapıdan gelen oyuncularla yola devam edilmeye karar verildi. Başka bir kulüpten transfer ambargosu verildi.

Kurulduğumuz günden bu yana gerek maddi, gerek oyuncu, gerekse fikren kulübümüze destek veren Mersin iy_şeytanlaR, KARŞIYAЌA, Buca İdman Yurdu, HatserFC, Beyşehir SK ve Red White FC'ye teşekkürlerimizi borç biliriz.

SEZON 2 - 1. AMATÖR LİG İSTANBUL PUAN DURUMU;

1. = TİMUR FC 42 Puan
2. = Seba FC 31 Puan
3. = Suyaren 31 Puan
4. = BOOS UNİTED 19 Puan

5. = CanKuFC 19 Puan
6. = nhbrn1 14 Puan

7. = *** ÖTüKeN BoZKuRTLaRı*** 9 Puan
8. = SPORTS MİLAZZONA FC 0 Puan

Seba FC Takım Gücü: 1850 (Sezon Başı), 590 (Sezon Sonu)
Seba FC Stadyum: 12.800


SEZON 1 = 2. Amatör Lig İstanbul = 4. (üst lige terfi) (Kadro Gücü: 975) (Stad: 3800)
SEZON 2 = 1. Amatör Lig İstanbul = 2. (üst lige terfi) (Kadro Gücü: 1850-590) (Stad: 12.800)
Devamını Oku

Bekle Bizi 1. Amatör Lig !

Seba FC büyük bir başarıya imza atarak kuruluşunun üzerinden 10 gün geçmesinin ardından 2. Amatör Lig'den 1. Amatör Lig'e yükseldi.

Bu akşam oynanan ligin son maçı kritik düzeyde önemliydi. Takımımız kazanamaması durumunda üst lig biletini alamayabilirdi ama Kurt teknik adam "Sebastianovski" ve yürekli 11 oyuncusu "OLYMPİGUE SİNOP FC" karşısında 5:2 'lik muhteşem zafer ile dönmeyi bildiler. Bu sonuçla birlikte ligi 4. sırada tamamlamayı garanti eden "Seba FC" bir üst lige yükselmeye hak kazandı.

Maçın ardından gazetemize konuşan menejer "Sebastianovski" bazı açıklamalarda bulundu;

- Maça biraz tutuk başladık. Daha 20. dakikada öne geçtik ama rakip istekli ataklarıyla beraberliği yakaladı. İkinci yarı üzerimizdeki hantallığı attık ve azimle oynayarak kazandık.

- Taraflarımızı ve oyuncularımızı kutluyorum. Bütün sezon mükemmel bir performans sergilediler. Bu klüp çok daha büyük yerlere gelecektir şüphesiz. Ben takımımı ileride Süper Lig'de görüyorum şimdiden.

-Oyuncularımızın bir kısmı ile üst ligde çalışmaya devam edeceğiz. Ama en az takımın yarısı aramızdan ayrılacak. Hedeflerimize ulaşabilmek adına daha tecrübeli ve kaliteli oyuncular ile anlaşmak durumundayız. Hatta bir kaç anlaşma şimdiden yapıldı. En yakın zamanda taraftarımıza duyurusu yapılacaktır.

- Ek olarak bu sezon klübümüze maddi destek olan kardeş klüplerimiz Beyşehir SK , SorgunFK , SUNGURLUSPOR19 , KARŞIYAЌA ve Mersin iy_şeytanlaR 'a teşekkürlerimi bir borç bilirim. Umarım ileride ortaklığımız sürmeye devam edecektir.

SEZON 1 - 2. AMATÖR LİG İSTANBUL PUAN DURUMU;

1. = TİMUR FC 42 Puan
2. = eyupanil 27 Puan
3. = Fethiye genclik 25 Puan
4. = Seba FC 23 Puan

5. = ElTürko 19 Puan
6. = OLYMPİGUE SİNOP FC 14 Puan
7. = Fener CF 10 Puan
8. = Drogheda United FC 1 Puan

Seba FC Takım Gücü: 975
Seba FC Stadyum: 3800
En Golcü: Sezer, Hikmet FO 65 = 11 Gol / Turhan, Türker OL 70 = 7 Gol / Akdeniz, Özkan OH 45 = 6 Gol
Devamını Oku

Seba FC Üst Lige Yükselebilecekmi?

2. Amatör Lig İstanbul Grup 2'de mücadele eden temsilcimiz Seba FC bugün adeta kader maçına çıkıyor.

Grupta 20 puanla 4. sırada bulunan ekibimiz, ligin son maçında OLYMPİGUE SİNOP FC ile saat 18:00'da evinde oynayacak.Olası bir galibiyet ve beraberlik durumunda takımımız bir üst lig olan 1. Amatör Lig'e yükselmiş olacak.

Eğer bu müsabakayı kazanamazsak grupta işler karışabilir. 1 puan altımızda olan rakibimiz "ElTürko" rakibini yener ve biz kazanamazsak onlar bir üst lige yükselmeye hak kazanmış olacaklar.

Takım menejeri "Sebastianovski" yaptığı açıklamada şunlara değindi;

- Henüz daha 10 günlük yeni kurulmuş bir ekibiz. Eksik, sakat ve kart cezalı oyuncular sebebiyle 2 maça çıkamadık ve bu yüzden hükmen mağlup olduk. Eğer o maçlara çıkabilseydik ilk üç yarışında bizde olurduk.

- Grubu açık ara lider bitiren ve çıkmış olduğu tüm maçları kazanan "TİMUR FC" yi kutlarım. Zaten sezon başında açık ara favoriydiler ve bir üst ligde bile iddaalı olabilecek kadroları vardı.

- Bugünkü maçımızı kazanarak bir üst lige çıkacağımızdan eminiz. Tüm takım bütün hafta bu maça kenetlendi, tek parolamız GALİBİYET!

ŞUANKİ PUAN DURUMU;

1. = TİMUR FC 39 Puan
2. = eyupanil 24 Puan
3. = Fethiye genclik 22 Puan
4. = Seba FC 20 Puan

5. = ElTürko 19 Puan
6. = OLYMPİGUE SİNOP FC 14 Puan
7. = Fener CF 10 Puan
8. = Drogheda United FC 1 Puan
Devamını Oku