3.774x Okundu 25x abone oldu Baskı 26/22 02.07.2022 Afşinin Sesi Şimdi Kaydol

OYUNCULAR SATILIKTIR

DI 135 25
KL 125 27
OR 115 20
OL 145 27

Kadroya yaptığım takviyeler sonrasında bu oyuncuları satacağım ilgilenen olursa özel mesaj atabilir. En az 3. Lig B de olması gerekir ilgilenecek arkadaşların. Herkese hayırlı günler, keyifli oyunlar.
Devamını Oku

BERAT KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

“Şa’bân’ın on beşinci gecesi, sabah namazı vakti oluncaya kadar Allâhü Teâlâ ‘Benden mağfiret dileyen yok mu, onu mağfiret edeyim, benden rızık isteyen yok mu, onu rızıklandırayım, belâya uğramış yok mu, ona âfiyet vereyim. Şöyle olan yok mu? Böyle olan yok mu?’ buyurur.”
(Hadîs-i Şerîf, Sünen-i İbn-i Mâce)
Berat kandilimiz mübarek olsun. Rabbim beratını sağ eliyle alan kullaeından eylesin.Amin.
Devamını Oku

Tarihler 22 Mayıs 2015 Uzun Yıllar Sonra İlk Lig Maçımızı Yaptık

Uzun yıllar sonra lige geri dönüş yaptık. İlk maçı tam kaybetmek üzereyken 90+3 te Diliçikik, Timur
(OL) attığı golle maçı 4-3 kazandık. AfşinBeyspor vs. forever07 4 : 3 forever07 ye ve ligimizdeki diğer takımlara başarılar diliyorum.
Devamını Oku

Beklenen Haber Geldi Ligimiz Başlasın

2011 den Sonra AfşinBeyspor olarak tekrar liglere döndük. 10 gündün takımı toparlamaya çalıştım. Artık mücadele başlasın. Türkiye 2. Lig B İstanbul 3 grubundaki arkadaşlara başarılar diliyorum. Ve tüm futbolcup severlere. Süper ligde mücadele etmiştik bir zamanlar neden bir daha olmasın ki :)
Devamını Oku

KADRO TAMAMLANIYOR HAZIRLIK MAÇLARIINA ...

Arkadaşlar AfşinBeyspor olarak geri dönüş yapıyoruz. Liglere atamam ne zaman gerçekleşir bilmiyorum kısa süre içinde bir çok yapımı hipotek ederek 17 oyuncuyu kadroma kattım bunlardan 10 tanesi yolda gelecek :D Eski forum sitesinin en aktif olduğu dönemlerde birçok konuda yardımlar aldığım abilerim kardeşlerim oldu. Bende hazırlık maçları vs ile yardımcı olmaya çalışcam.
Devamını Oku

GÜZEL GÜNLER HATRINA GERİ DÖNÜŞ

Uzun bir aradan sonra tekrar dönüş yapıyorum. Şuan 3 oyuncum var kadroda. 2008, 2009 lu dönemlerde forumunda çok aktif olarak kullanılmasıyla çok güzel ve keyifli bir ortam vardı. Şuan için aktif kullanılan forum sitesi yok galiba. Umarım ilk 11 tamamlarım ve bir lige atanırım. Süper Ligde oynamışlığımız var ama takımla ilgilenemediğim dönemlerde düşüşe geçtik doğal olarak ve kadroda kimsecikler kalmadı.
Devamını Oku