02.07.2022 Futbolcup Manşetleri Şimdi Kaydol

Takas etmek isteyen msj atsin

Kl620 yas24 olan kişi bu oyuncu takas edecekler msj atsın

KL550 YAS22
OH390 YAS21
Devamını Oku

Haberi Yazan: dilkopp ( toarek dolu dizgin geliyor )

eskilere selam

Uzun zaman sonra oyuna dönüşümü bir mini turnuva ile yapalım dedim herkese 500.000 ödüllü turnuvama bekleriz.
Devamını Oku

Haberi Yazan: bekirren ( beklerlerr Medya A.Ş. )

KULÜP TV PROJESİ

BJK83 Takımımızın Tarihinde ilkez 1.lige yükselmesi sebebiyle Önümüzdeki Sezon Kulüp Yönetimi Hali Hazırda Bulunan Radyo İstasyonu yanı sıra TV İstasyonu Kurulmasına Karar verilmiştir. Yapılan Açıklamaya göre Gerekli Çalışmaların KISA süre için Başlayacağı Söylendi.
Devamını Oku

Haberi Yazan: Avcı83 ( KARTAL YUVASI )

1. Lig 6 Ateş Hattı Çekişmesi

Sezon içinde dönem dönem ateş hattına düşen daha sonra kurtulmayı başaran Kocaelispor Kulübü. sezon sonuna yaklaşıldığında 10 ay önce kurulan 150-250 19-21 yaş arası kurduğu kadroyla transfersiz ligte kalmayı başardı.
Liginde önemli takımların bulunması, bunun dışında ateş hattı için 2 Sakaryaspor ekibiyle yarışan Kocaelispor Kulübü. ezeli rakipleri SAKARYASPOR takımlarını 2. Lige uğurlamayı bildi.

Son 3 haftada 2. Yenişehirspor, 3. nazdarovee ve Luleburgaz SK ile 3 beraberliği alarak bir sürprize de imza attı. Sezonun ilk devresinde bu 3 takımla oynanan maçlarda 11 gol yiyip 6 gol atarak puan toplayamayan ekibimiz, ligin 2. devresinde 3 gol atıp 3 gol yiyerek 3 puan almayı başardı.
Yarın SÜPER LİG'e çıkacak son takım belirlenecek. Kulübümüz adına oyuncu sistemizde daha önce sakatlanan son 2-3 maçta forma giyemeyen sağ kanat futbolcumuz dışında değişiklik olmayacaktır. Kulübümüz her maça olduğu gibi bu maça da (özel güvenlik spor)galibiyet için çıkacak, ligin ilk devresinde olduğu gibi galip gelerek sezonu kapatmak isteyeceğinden kimsenin şüphesinin olmamasını kamuoyuna açıklamayı borç biliriz.

2 Ezeli rakip SAKARYASPOR'a da 2. Ligte başarılar diler, bir sonraki sezonda daha güçlü gelerek, 1. Ligte yeniden aynı ligte karşılaşmak isteyeceğimizi de belirtmek isteriz. Unutulmamalı ki bizsiz onlar, onlarsız biz olamayız.

Devamını Oku

Haberi Yazan: BahriYavuz ( Körfez İncisi 1966 )

Futbolcuyu Transfer Kadrosuna Almak.

Öncelikle , 3 yıldır Oyunun bilmediğim bu özelliğini bana öğreten ASTRALİS SK. Muhteşem kardeşime teşekkür ederim. Kadrosunda 25 futbolcu olduğu için Transfer Pazarında satışını yaptığı ancak kadro doluluğu nedeniyle kadrodan çıkardığı (Sattığı) futbolcusuna antrenman veremeyen arkadaşlar; KADRO'ya tıklayın, GENEL BAKIŞ'ın yanındaki KONTRAT'a tıklayın. Sattığınız futbolcular listenin en altında kalıyor. Futbolcu isimlerinin yazdığı satırın sonunda ( soru işaretlerinin arasındaki ) OK ŞEKLİNE tıklayıp sattığınız bu futbolcuları Transfer kadrosuna ekleyin. Bu durumda Sattığınız futbolcu 25 kişilik kadronuzda olmamasına rağmen gideceği tarihe kadar ANTRENMAN ALMAYA DEVAM EDİYOR. Bilginize sunuyorum. Herkese iyi oyunlar.
Devamını Oku

Haberi Yazan: Alp-Sarp ( Çanakkale-17 )