06.05.2021 Futbolcup Manşetleri Şimdi Kaydol

DEREYİ GÖRMEDEN !

Bu oyundaki tecrübelerime dayanarak bazı arkadaşlara tavsiye niteliğinde bir hatırlatma. Dereyi görmeden paçaları sıvamayın. Süper liglerin bütün takımları köklü ve sağlam kulüplerdir. Hepsi bir çok kupalar kazanmış ve her zaman birbirlerini yenme potansiyeli olan, yani ne zaman ne yapacağı bilinmeyen, çekinilen takımlardır. Daha sezonlar başlamadan, hesap kitap yapmadan ardarda 3-5 şampiyonluktan bahseden arkadaşlar, kazın ayağının öyle olmadığını anlamıştır herhalde. Rekabeti yüksek, fair play ruhuyla oynanan nice lig maçlarında görüşmek üzere. Kamuoyuna duyurulur.
Devamını Oku

Haberi Yazan: Alp-Sarp ( Radioactive17 )

oyuncu

ucuz oyuncu lazım miraç baran bayram akkurt atilla sezer susurlukspor2 ve az dahası gibi oyuncular dışında pek yardım olmuyo lütfen oyuncu konusunda yardım edin
Devamını Oku

Haberi Yazan: YİĞİTEREN2301 ( ULTİMEGA AJANS )

TRANSFER

Daha önce lig atlamamaya karar veren kulübümüz aynı zamanda bu süreçte transfer yapılmayacağını kamu oyuna duyurmuştu. Buan rağmen defans hattındaki problemlerin düzeltilmesi adına bir transfere imza atıldı. Bu doğrultuda Erbakan,Kenan 330 DD 23 Yaş 5,5m Euro bonservis bedeliyle kulübümüze katılmıştır. İmza töreni yarın yapılacaktır.Yeni oyuncumuza kulübümüzde başarılar diliyoruz. Bunun yanı sıra altyapıdan genç oyuncularımız hızla yükselmeye devam ediyor ve gençliği biten oyuncularımızı ihtiyacımız olmaması durumunda satışa çıkarmaya devam ediyoruz. Yarın satışa çıkacak genç oyuncumuz Karan,Arda 230 OD 21 Yaş. Kamuoyunun bilgisine sunarız.
Devamını Oku

Haberi Yazan: mr-user ( FC Durul )

Piyasa Çöktümü?

Yaklaşık 1 aydan beri 320 üzeri 6 oyuncum pazarda ama bir türlü satamıyorum ve gelişmekte zorluk çekiyorum finans bakımından ne oldu bu piyasa çöktümü? Oyuncularıma teklif gelmiyor gidişat hiç iyi değil malesef.
Devamını Oku

Haberi Yazan: alirap ( Sancaktepe FC )

Yeni Oyuncu

MS SPOR kulüp aantrenörü Ata açıkladı:Yeni oyuncumuz yıldız Topraktepe 10 gün karantinada kaldı 4 gün sonraki karantina ardından Sahaya çıkacaktır.
Devamını Oku

Haberi Yazan: ATİLLASEZER ( MSSPOR )

pes etme

2007 den beri aralıklarla bırakmış olsamda oynamaya devam ediyorum. Hangi takımlarla mücadele etmedik ki bir çok dost kazandık ve kazanmaya da devam ediyoruz. Yeni sezonlara hep heyecanlarla başlıyoruz bu heyecan hiç bitmedi yine yeni bir sezona başlayacağız sonuna kadar centilmen bir şekilde mücadelemiz devam edecek takımıma güveniyorum. Tabiki hedef şampıyonluklar görmek gerçekleştirmek için hep var olacağım
Devamını Oku

Haberi Yazan: öztemel_tic ( Hitit-Hattuşa )