26.05.2020 Futbolcup Manşetleri Şimdi Kaydol

BİRLİK ZAMANI

Merhabalar arkadaşlar

Bu oyunu yıllardır yeri geldiğinde sıkılsada bir şekilde oyuna dönen ve devam eden sayın arkadaşlar.Oyun son 1 haftadır geri dönüşlerle hafif bi kıpırtı olur gibi olsa da erimeye devam ediyor. Yapılması gereken yönetimin eli bağlıysa bizler bir şekilde çevremizden dostlarımızı bir şekilde oyuna davet etmemiz gerekli. Ben 2008 den beri bu oyunun içinde olan biri olarak her ne kadar 2014-2015 askeri görev 2016-2018 arası oyunun kapanması olayları yaşansa da yine de bu oyunu bugune kadar hiç bir çıkar menfaat olmaksızın oynayan ve elimden geldiğince alt ligleri vaktim oldukça bilgilendiren bir kişiyim. He bana faydası mı var ?? bana hiç bir faydası yok sadece bu oyunu severek oynadığım için oyunun bu şekilde kötüleşmesi üzüyor.şahsen 18 takımlı ligleri özledim. malum oyuncular 31 yaşında iken 6 yıllık sözleşme imzalanıyor ve oyuncular 41-42 yaşına kadar oynuyordu liglerin uzun olması sonucu 700 lük oyuncun varsa 750 760 güç oluyordu . hem kontratlar çabuk bitmiyor Takımlar tekrar takım kurarken zamanı oluyordu. umursanmayacak gibi değil örnek veriyorum.
18 takımlı lig devre arasıyla 40 gün tekrar lig oluşumu başlangıç 1 hafta 45-47 gün buluyor 6 sezon 270-282 gün
12 takımlı lig devre arasıyla 26 gün tekrar lig oluşumu başlangıç 1 hafta 30-33 gün buluyor 6 sezonda 180-198 gün
yaklaşık 90 gün fark söz konusu 3 ay . yeni takımlar ne demek istediğimi anlamayabilir ama profesyonel takımların
hepsi ne demek istediğimi çok iyi anlıyor. çabalıyorum çünkü ben diğer ülkelerde de oynuyorum Almanya ve Polonya dan sonra aktiflik takım sayısı anlamında 3.cü ülke biziz Fransa ile aynı gibiyiz ama onlar 18 takımlı. hiç düşürmediler. Ancak yeni katılanlara yardımcı olmazsak herkez oyuncu satayım piyasada fiyatlarla oynayıp daha çok kazanayım kimseyle uğraşamam kendimi düşünürüm derse emin olun sayımız daha da azalacak Hollanda , Avusturya gibi zamanla 12 takımlı 2 ya da 3 tane süper lig kaldığında çok uğraşırsınız iş işten geçer.İş işten geçmeden herkez elini taşın altına koysun. Benden söylemesi. Bu oyun tekrar söylüyorum Türkiyedeki en iyi menejerlik oyunu. tartışmasız en iyisi. ama tek eksiği reklam yapılmaması yeni oyunu katılanların oyunu kavrayamaması. .
Birde başarılı olamayan şampiyon olamayan hesap siliyor arkadaşlar zaten üstteki takımlar çok iyi şampiyon olmak kolay değil. iyi takım kuracaksanız mevcut dizilişiniz kaleci hariç hepsi aynı yaş olmalı 20 yaşından itibaren zaman geçtikçe kadroya ilaveler yaparak 31 yaşına kadar kurabileceğiniz en iyi dizilişi kurup 6 yıllık sözleşme imzalamanız gerek. Oyun vakit alan bir oyun değil artık teknoloji çağındayız en kötü 2 günde bir girip antremanı 5 dakika vermeniz bile yeterli oyun bırakmayın oyuna ara verin dizilişe 11 tane güçsüz oyuncu kalın takımlarınız liglerde aktif devam etsin
Liglerde kurulmama sıkıntısı var. Yapmayın bu güzel oyuna bu şekilde zarar vermeyin.

Kadro gücü 8.000 stadı 35.000 arkadaşlar önce alt yapınıza önem verin şahsen ben hazırlık maçlarımı alt liglere yolluyorum Oyuna yeni katılan gelişmek isteyenlere yolluyorum. sizde yollayın. he oyuncum sakatlanıyor diyorsunuz. Hazırlık maçı yolladığınız kişiyi uyarın sertlik celtilmen de olsun deyin. yeni güncellemeyle celtilmende iken bile hafif sakatlanma oluyor hep yaşıyoruz büyütmeyin.

2014 yılından beri yazdığım BİLGİLENDİRME mesajımı simülasyon sayfasında özellikle yeni katılan hiç bir lig bölümünde gördüğüm takımlara ve alt liglere zaman zaman vaktim oldukça yolladığım bilgi mesajımla en azından oyundan anlamayan doğru antreman planını bilmeyen 40 güç gelen oyuncuyu 100 günde 330 340 güç 20-21 yaşında gençlikten çıkarmayı bilmeyen çoka rkadaş olduğunu gördüğüm için bu kişiler transferle güçlendiğini sanıyor ve 1 sene sonra oyunu bırakmak zorunda kalıyor bunların önüne geçmek amaçlı hep uğraştım. hazırlık maçını deplasmanda 50.000 üstü stadlılarla oynamaları gerektiği paranın bu şekil döneceğini elimden geldiğince ifade etmişimdir.
Taze 2-3 gün önce yine oyunda eski bir arkadaşımız stad kapasitesi 40.000 civarı henüz oyunda süper lig görmemiş
kadrosunda oyuncusu olmayan bir vatandaşa da yine bilgi mesajımı yolladım. efe hakaret derecesinde oyunu bana mı öğretiyorsun, bana oyunu öğretme dostum admin olucam diye prim kasma tarzı mesajla karşılaştım tabi güldümde kendisine çok iyi oyuncu henüz süper ligi görememiş(..!) bilgi mesajımın hala silinmeyen tarihli görünen 2014 mesajı linki. ben yıllardır zaten yolluyorum gelişemeyenlere.
resimag.com/p1/5386c168649
Hayır şimdi bu vatandaşa kızıp yardımcı olmaktan vaz mı geçeyim ?? Ben seviyorum bu oyunu. vaktim oldukça da yardımcı olmaya devam edicem...
Her zaman bu kadar vaktim olmuyor elbette bu korona ayağına 1 aydır oyunda vaktim
çok elimden geldiğince çabalıyorum. bugune kadar hiç öyle bi merağım olmamış davet de gelmemiş he gelseydi yapar mıydım yapardım orası ayrı. görevlendirilseydim alt liglerle oyunu öğret önceliğin orası denseydi yapardım amahiç adminlik gibi göreve merağım olmamıştır. yoksa geçmiş yönetimlerle az çok muhabbetimiz vardı dile getirirdim ama bu ve bu tarz dengesizlik sebebiyle bu konuyuda dile getirme gereği duydum..
Bu yönetime de bişey diyemem bu konuyla ilgili geçmişte 6-7 yönetici varken en azından 2 yöneciyi alt liglere ve
oyuna yeni katılanlara yardımcı olması için görevlendirmiş olunsaydı belki de sayı bakımından bu kadar kötü durumda
olmazdık. Son 2-3 makalemde tamamen oyun geleceği adına bir şeyler yazmaya çalışıyorum. ben görevimi yapıyorum sizlerde yapın. şunu da yazma gereği duyuyorum en azından vakti olmasada hazırlık maçı olarak yeni takımlara göndermeye özen gösterin..

ALT LİGLERDE GELİŞİMLERİNE YARDIMCI OLDUĞUM KLUPLER
REAL KAYSERİ CF 1.amatör Adana 2 (kurulduğu günden beri)
Katmergücü 1.amatör Adana 2 (15 gündür)
Kicevo FC 1.Amatör Adana 2 (4-5 gündür)
Galaxy United 1.Amatör Aydın 1 (kurulduğu günden beri)
Eintracht Frankfurt 04 1.AmaT. Aydın 1 ( yeni başladık)
ToOKyOo FC 2.Amatör(lig beklemede) --(kurulduğu günden beri)
FC GUNDUZ 2.Amatör İstanbul 2 -- (15 gündür irtibat halindeyiz)
55 Samsunspor FK 2.Amatör Adana 2 --(Fr den çağırdım kırmadı geri geldi)
BahçelievlerSK 2.Amatör Adana 2 ( 2 gündür)
Serhat1489 2.Amatör Adana 3 (kurulduğundan beri)
Victorious Football Club 2.Amatör Aydın 2 (kurulduğundan beri)
Busan I'Park United 2.Amatör Adana 2 ( alt yapısı sağlam ama geçmişte eksikleri var. elimden geldiğince )
GİRESUNSPOR, (Süper Amatör İst 1) eskilerden ama eksikleri var
Gençlerbirliği Paluspor (3.lig Malatya 1 ) eksikleri var bugun yarın başlıcaz)

Yazdığım bu takımlar genelde simülasyon sayfasında görüp yazdığım ve mesajıma cevap verenlerin isimleri daha bir bu kadar daha klup var yazmadım isimlerini. 2.ci Amatör Aydın 1 de de yardımcı olacaktım 1-2 takım vardı ama adamlar 8 takımlı ligde 16 takım var ve lig donuk önce hataları düzeltsinler diyor. ben de bişey diyemiyorum. Ben yetkili değilim ama bu üstteki yazdığım takımlarla adım adım ilgileniyorum gelişmelerine. ve sözümü dinleyenler ilerde bu oyunu bırakırsalar bile oyunu öğrenmiş olarak iyi takım olarak bırakıcaklar. ya diğerleri ???

İş işten geçmeden birlik olma zamanı. mevcut kadroyu koruyup yeni gelenlere yardımcı olup oyunda tutunmaları sağlanmalı.
Tekrar söylüyorum hazırlık maçlarınızı alt liglere yollayalım lütfen..

Saygılarımla..

Devamını Oku

Haberi Yazan: susurlukspor2 ( susurlukspor2.org )

Süper Başlangıç

Süper Amatör Liginde 4 de 4 yaparak üst lige çıkmak için mücadelemize devam ediyoruz.
Devamını Oku

Haberi Yazan: Avcı83 ( BJK83 )

Yeni bşr zafer

Yeni bir zafer namağlum kebap yendik tebrijler
Devamını Oku

Haberi Yazan: mutlu43 ( dumlupınar )

RAMAZAN BAYRAMI

ARKADAŞLAR HEPİNİZİN RAMAZAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN
ALLAH HER ŞEYİ GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN DUALARINIZ KABUL OLSUN
İNŞALLAH... HEPİNİZE BAŞARILAR DİLERİM.
Devamını Oku

Haberi Yazan: HALİL KOŞ17 ( BOZKURT )

Kamuoyuna Duyuru!

Futbolp'ta 2011'den beri Derby 05 FK ismiyle mücadele eden takımımız 25.05.2020 tarihinden itibaren Kırıkkale FK. olarak değiştirilmiştir. Kulübün renkleri aslına sadık kalacak şekilde aynıdır Kırmızı Lacivert Beyaz. Kulübümüzün isiminin tam açılımı Kırıkkale Futbol Kulübü
Devamını Oku

Haberi Yazan: mahzunikaya ( Gazete Kale )

kalecisiz oynamasına rağman

uyanık spor piyasada kaleci bulamadığı için ligde kalecisiz oynuyor ama kalecisiz oynamasına rağmen ligde liderliğini sürdürüyor bugünkü kral cimbol ile olan maçını 10-2 kazandı boş kaleyle oynamasına rağmen önüne çıkın rakibini yerle bir ediyor
Devamını Oku

Haberi Yazan: ramazan07 ( uyanık spor )