24.08.2019 Futbolcup Manşetleri Şimdi Kaydol

SÜPER LİG 2. HAFTA TAHMİN YARIŞMASI

Merhaba arkadaşlar;

Süper lig 2. hafta Skor tahmin yarışmamız başlamıştır. En çok doğru skor tahmininde bulun en fazla ödülü sen kazan. Her doğru skor tahmini için ödül 3.000.000 €'dur.

Katılım Forumdan.

Yorumlarınıza MENEJER isimlerinizi yazmayı unutmayınız. Menejer ismi yazılmayan tahminler geçer
siz sayılacaktır.
Devamını Oku

Haberi Yazan: Çarşı33 ( ÇARŞI33 )

Liga towarzyska TR

Witam wszystkich menadżerów.
Organizuję Ligę Towarzyską, jeśli ktoś chciałby rywalizować ze swojakami w Meczach Towarzyskich lub po prostu nie chce mu się szukać rywali na MT - my zrobimy to za Ciebie tworząc terminarz rozgrywek Ligi Towarzyskiej ;)
Zapisy na forum lub PW do mnie

https://board.playzo.de/index.php/Thread/108603-Liga-towarzyska-TR-futbolcup-net-Turcja/
Devamını Oku

Haberi Yazan: P3PSI ( OGIEŃ CZARNKÓW )

.İlginçtir, KADROSUNUN TOPLAM GÜCÜ 4450 olan bir takım, benim takımın BONUSLAR HARİÇ DİZİLİŞ GÜCÜ 4950 , bonuslarla beraber 5750 olmasına rağmen, üstte bitirip lig atlatılabiliyor.

tesadüf mü?

belki!


oyunu yıllardan beri oynayan arkadaşlar iyi bilir kadro gücü ile diziliş gücü dengesini

öyle ki oyun skor olarak ve hatta temel olarak bu dengeye göre gider. bazen sürpriz sonuçlar alınabilir ama puan durumuna bakıldığı zaman her takım kendi kadro ve diziliş gücüne göre tabloda hakkettiği yeri alır. eğer bir takımın toplam kadro gücü sizin takımın bonuslar hariç diziliş gücünden daha az ise ve ligi üstünüzde bitirip lig atlıyorsa boşuna emek ve zaman harcamanın bir anlamı yok...


zaten daha önce sürpriz sonuçlarla ilgili yazmıştım. umarım bu ve buna benzer aksaklıklar düzeltilir ve oyunu oynamaya devam eden herkesin keyif alması sağlanır.

ben oyunu bırakıyorum. bütün oyuncularım transfer pazarında. bütün teklifleri kabul ediyorum. ilk teklif veren alır.aynı takıma birden fazla oyuncu vermeyeceğim.

herkese iyi oyunlar, saygılar, sevgiler...

allaha emanet olun
Devamını Oku

Haberi Yazan: cosuva ( COS'ETE )

Karizma United S.K Mali Kongre Kararı

Yaşanılan mali sıkıntılardan dolayı oyuncu satmaka ve almakta zorlandığımızdan dolayı 3 sezon boyunca transfer yapmamaya ve mevcut kadromuzla devam etmeye karar vermiş bulunmaktayız bu süre içerisinde transfer piyasasında ki oyuncularımızdan 1-2 tanesini satıp kulüp giderlerini oyuncu maaşlarını ödememiz gerekmekte olduğunu tüm kamoyuna bildiririz

Saygılarımızla
Karizma United S.K Yönetimi
Devamını Oku

Haberi Yazan: quarizma ( Karizma United S.K )

Mer

Le futbolcup aq bana garazin mi var son siradakini yenildik tekrar s...
Devamını Oku

Haberi Yazan: mutlu43 ( dumlupınar )

Yardım

Kardeşlerim ve abilerim 2015 basldim 1 yıl sonra bırakmıştım şuan tekrar başladım ve maddi durumum çok kötü şuan para vardı ama oyuncuların yokttu oyuncu aldım ve oyuncu masalarını veremiyorum yardım eder misiniz şimdiden teşekkür ederim ⭐️⭐️ Galatasaray ⭐️⭐️
Devamını Oku

Haberi Yazan: osmanvs ( çorum1998 )