1.022x Okundu 5x abone oldu Baskı 22/20 26.05.2020 Malatyada Spor Gündemi Şimdi Kaydol

44_MaLaTyAsPoR_44'den Profil

 • Menajer: _Bayram_Akkurt_
 • Cinsiyet: Erkek
 • Yaş:27
 • Kuruluş: 26.02.2016 de
 • Memleketi: Malatya
 • Takım Gücü: 2.365

  Puan Durumu

  Bu lig için puan durumu yok

  Son Gazete Metni

  BİR DEVRIN SONU?
  Kulüp başkanı bu üzüntülü haberi vermeye gücü yetmiyor ama gerçeklerden kaçılmaz!
  Kulüp başkanı Superlig'e çıktıktan sonra yaptığı basın toplantısında "Bu takımın bu günleri göreceğinden adım kadar emindim ki bu takıma hayatımı, yıllarımı verdim.Ancak Tff'nin yaptığı düzenbazlıklar hep bu kulübün aleyhine oldu. Bu düzenbazlıklar nelerdi peki:
  1-Takımlarda kaçak oyuncu oynatan (50 yaşında ki GENÇ oyuncular): Bu kulüplere herhangi bir ceza vermemeleri ve haksız rekabete uğramamız.Bunlara rağmen inadına ŞAMPİYON MALATYASPOR yazdırdıkya helal olsun bize.
  2-Resmi evraklarda gecikme yapan çakma personeller:Bu adamların bize çektirdikleri nelerdi ki biz bunlara rağmen devam ettik.Yaptığımız transfer evraklarını zamanında Tff'ye yetiştirememelerimi yoksa altyapıdan çıkardığımız oyuncumuzla yapılan sözleşmenin geçersiz kılınmasını sağladıklarını mı? Bunların hepsi kumpas ama bunlar bizi daha güçlendirdi fakat son olay ise bizi Başkanlıktan soğuttu.
  3-Şikeler:Ligde yaşadığımız sıkıntılı günler geçmek bilmezken şike iddalarıyla sarsılan kulüp, telaş içerisinde Tff'ye incelenmesi için başvuruda bulundu ve kendilerini Tff kontrolünde incelettiler. Yapılan iftiraların aksine şikeyi bizim Kulübümüz değil rakip kulüplerin yaptığı ortaya çıktı.
  Bu olaylardan sonra başkan artık dayanamadığını ve takımı ligden ve Avrupa kupalarından çekeceğini söyledi.Bu olayların içinde oyuncuların da kulüpte verilen karardan sonra transfer pazarına koyulduğunu siz değerli MalatyaSpor Fanlarına bildirmek istedim.Başkan taraftarların üzülmemeleri gerektiğini, lige birkaç sezon sonra tekrar döneceklerini de ifade etti. Taraftardan bu süre zarfında endişelenmelerini ve üzülmemelerini istedi.Belkide takım alt ligden başlayacaktı fakat bu yıkık haldeyken oynamak onlara daha fazla zarar verecekti.Geri dönüldüğünde başkan transferden daha çok Stadyumun gelişmesi için ve altyapıya önem vereceklerini söyledi"
  ÜZÜLME ŞANLI MALATYA BU TARAFTAR HEP SENİNLE

  Kulüp Gazetesini Oku

  Giriş bilgisi  STADIMIZIN DIŞTAN GÖRÜNÜŞÜ:


  STADIMIZIN İÇTEN GÖRÜNÜŞÜ:  STAD BİLGİLERİ:
  KADROMUZ:


  ALT LİGDE ATTIĞIMIZ GÜZEL BİR GOL:  FRİKİK GÖLÜMÜZ: